Jasmina zbulon gjithçka: Lekët e helikopterit i pagova unë në takim me Princin

Debatet e forta në studio puntatën e djeshme në “Për’puthen” kanë nxehur gjakrat mes konkurrentëve. Princi thuajse çdo puntatë përplaset me vajzat Sara-Jasmina.

Gjithçka nisi pas një komenti të Princit në takimin e tij me Aristelën ku tha se “Sarën nuk e pëlqej më”. Debati vazhdoi në studio me Princin që e akuzoi si materialiste Sarën dhe se i pëlqejnë çunat me Ferrari dhe Porsche.

LEXO EDHE  Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Greta Koçit, ja sa vjeç bëri këngëtarja (Video)

“S’jam materialiste, ti je zhigolo, tregoje këtu kush ta pagoi helikopterin që i çove Jasminës në takim,” tha Sara.

Pasi u largua nga studio Princi, Jasmina zbuloi se helikopterin në takim e pagoi ajo.

“Unë e kam paguar helikopterin dhe s’i thashë gjysmë fjale,” tha Jasmina.