Ish-konkurenti i “Për’puthen” i nënshtrohet operacionit për të ndryshuar pamjen

Fation Kuqari, është një personazh i cili ka bërë për vete publikun me tipin e tij çapkën dhe të hedhur, duke marrë kështu edhe vëmendjen e të gjithëve me sjelljet e tij.

Së fundmi ai ka postuar në “Instastory”, një foto ku ka treguar se ndodhet në një klinikë.

Kësaj rradhe, nuk e dimë nëse Fationi do ti nënshtrohet ndonjë opreacioni për flokët apo do të bëhet pjesë e ndonjë filmi.

LEXO EDHE  Njihuni me konkurentin më të ri në Për’puthen, stomatologun nga Turqia me theks vlonjat

Image