U vaksinua kundër Covid-19, aktori i njohur bën deklaratën befasuese: Më në fund mora 5G

Aktori i njohur, Ryan Reynolds ka marrë së fundmi dozën e parë të vaksinës anti-Covid. Ai ka ndarë me ndjekësit e tij në “Facebook” foton teksa po injektonte vaksinën.

Aktori, me shaka, e quan vaksinën “5G”, siç duan të bëjnë lidhjen konspiracionistët mes saj, çipit dhe valëve të fuqishme të telefonisë celulare.

LEXO EDHE  Katër ditë pas ndarjes nga bashkëshortja, miliarderi nis romancën me vajzën 32 vite më të re