Maliqi-Ramës: Nuk të shpëton dot fleta e votimit nga gjyqi i qytetarëve në 25 Prill

Kandidati për Deputet i LSI në Qarkun e Beratit, ka reagaur pas vendimit për fletën e votimit në zgjedhjet e 25 Prillit.

Në reagimin e tij Maliqi shkruan se si me emër si pa emër, cila do qoftë fleta e votimit nuk e shpëton Edi Ramën dhe rilindjen nga humbja.

Ja postimi i Maliqit:

Si vertikal, si horizontal, si me numer, si pa emer fleta e votimit, Rilindja nuk i shpeton dot gjyqit te Popullit shqiptar me 25 Prill. Jemi te gjithe bashke per te marre ne dore fatet e vendit qe e plaçkiti Rilindja ne 8 vite. LSI ndez zjarrin e fitores se madhe me 3 mandate ne Berat dhe Opozita e Bashkuar behet gati per ti dhene shqiptareve ndryshimin qe meritojne.

LEXO EDHE  Fauci: Vaksinat nuk të shkaktojnë impotencë: Kjo as nuk mund të imagjinohet