Shokon Loco, zbulon djalin e Përputhen me të cilin është puthur në buzë: Më tha se…

Ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Elvisi i njohur si Loco përmes një pyetësori në rrjetin social “Instagram” ditën e djeshme ka treguar se njëri nga konkurrentët e ka puthur atë.

I pyetur se a e ka puthur ndonjë konkurrent atë në buzë, ai nuk ka hezituar të pergjigjet dhe duke treguar edhe emrin e konkurrentit.

“Po mor Kristian Marcinaj, nermal aja pune e bab. Po ishte francez dhe mtha nuk esht gje e keqe. Ku di un, e besova”, u përgjigj ai.

LEXO EDHE  Ritvana zbulon përse e telefonoi Argjendi në 2 të natës, Mikela: Do një natë njërën, një natë tjetrën

Kristiani ka zhvilluar një takim me Aristelën e që më pas u pezullua nga programi për shkak të një debati të ashpër me opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomi. Pasi ky i fundit akuzoi atë se i kishte dhënë drogë Erlindit.