Një grua e armatosur tenton të futet në pronën e Drake

Një grua e armatosur me një thikë u përpoq ditën e djeshme të hynte në pronën e Drake në Kanada ndërsa reperi ishte në shtëpi. Ajo u përball me sigurinë jashtë portës së pallatit të superstarit në  Toronto dhe dyshohet se goditi një roje me një tub, rreth orës 16:50 para se të merrej në paraburgim.

Një femër që mbante një thikë është arrestuar”, tha një burim i Departamentit të Policisë Toronto për The Sun .

LEXO EDHE  "Bëni sa më shumë seks me gratë sepse do të fitoni shumë sevape", Ina Kollçaku i kthehet ashpër Hoxhës Fadil

“Ajo nuk ka hyrë në pronë dhe nuk ka pasur të lënduar. Nuk është e qartë se çfarë po bënte aty, por ajo nuk kishte asnjë komunikim me pronarin e shtëpisë.”

Kujtojmë se edhe një tjetër femër hyri në shtëpinë e Drake në Kaliforninë Jugore dhe vazhdoi të pinte ujë dhe pije të ndryshme.