Lei Kraja zbulon emrin e futbollistit që e “çmend” si mashkull (Video)

Zlatan Ibrahimovic është i preferuari i shumë tifozëve. Sulmuesi i Milanit pëlqehet jo vetëm për atë që bën në fushë, por edhe shumë tërheqës

Ibrahimovic është i preferuari i bukuroshes së ekranit shqiptar, moderatores Lei Kraja. Lei e ka zbuluar këtë përmes një pyetësori të bërë në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Greta Koçit, ja sa vjeç bëri këngëtarja (Video)

“Cili futbollist të pëlqen më shumë si mashkull”, i shkruan një ndjekës bukuroshes, e cila ka postuar një video të Zlatan dhe e ka shoqëruar edhe me një emoji shumë domethënës.