E infektuar me Covid prej një jave, Dafina Zeqiri flet për gjendjen shëndetësore: Më e lodhur se kurrë

Këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila që prej një jave është infektuar me Covid-19, ditën e sotme ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku tregon se virusi e ka lodhur dhe nuk ndihet mirë.

Dafina ka publikuar një video nga makina e cila shihet me një maskë në fytyrë, pa make up dhe me sy tepër të lodhur.

LEXO EDHE  Greta Koçi feston sot 30- vjetorin, merr urimin më të bukur nga e motra

“U bë një javë. Një tjetër do të ikë. Koha për të bërë disa analiza”, ka shkruar Dafina.