Arjan Konomi: Sara duket sikur sapo ka dalë nga burgu i grave, në takimet me djemtë

Puntatën e djeshme ne “Përputhen” u transmetua takimi i Shkëlqimit dhe Sarës, i cili i bëri shumë përshtypje opinionistit Arjan Konomi. Shkëlqimi gjatë takimit dukej se kishte emocione, ndërkohë që Sara ishte provokuese gjatë gjithë takimit.

Arjan Konomi e theksoi këtë gjë dhe i tha Sarës se dukej sikur sapo kishte dalë nga burgu i grave dhe po shihte meshkuj pas shumë kohësh.

LEXO EDHE  Ish-konkurrenti i “Për’puthen” bëhet baba për herë të parë (Foto)

“Sikur ke dalë nga burgu i grave”- i tha Sarës.