Aksidenti në Tiranë, humb jetën 27-vjeçari

Ka humbur jetën 27-vjeçari i cili u përplas nga një automjet në rrugën “Bardhyl” në kryeqytet. 27-vjeçari E.Ç edhe pse u dërgua në spital nuk ka mundur t’i shpëtojë plagëve të marra.

Ndërkohë drejtuesi i mjetit P.L ndodhet në komisariatin Nr.4., për veprime të mëtejshme hetimore.

Tiranë/Informacion shtesë

Në vijim të informacionit të dhënë mbi aksidentin e ndodhur në rrugën “Bardhyl” ju bëjmë me dije se ;

LEXO EDHE  VIDEO-FOTO/ Rama dhe Meta shfaqen të ftohtë, pamjet nga betimi i qeverisë së re

Si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital drejtuesi i motorit shtetasi me iniciale E. Ç., 27 vjeç.

Ndërsa drejtuesi i mjetit tjetër shtetasi P. L, u shoqërua në ambientet e komisariatit Nr.4, për veprime të metejshme hetimore.