“Të kisha bërë s*ks hajd mo…”, Robert Berisha sqaron raportin me modelen italiane

Këngëtari Robert Berisha ka qenë shumë i komentuar së fundmi, pasi u përfol se ishte në një lidhje dashurie me modelen italiane, Maria Bove. Dyshimet lindën kur ata postuan foto e video mjaft intime në rrjetet sociale.

I ftuar në emisionin “E Diell” në Top Channel, ai u pyet në lidhje me këto poza që u komentuan shumë, pasi u shfaqen duke u puthur në buzë.

Me Marian nuk kam asgjë. Thjesht kemi qenë miq e vijojmë të jemi. Ajo ka qenë në Kosovë, e doja te emisioni im. Kaq. Nuk kam pas bateri kur e ka postuar atë foto, se do i kisha thënë ta hiqte. Të kishim bërë seks, mirë, po të flitet për një gjë kaq të vogël”, tha Roberti.

LEXO EDHE  Bora Zemani tha se s’ka ndërhyrje estetike, publikohen fotot që dëshmojnë të kundërtën

Më pas Ervin Kurti e ngacmoi duke i thënë: “Ti pas ndarjes sikur ke bërë shumë shoqe të njohura”, e këngëtari i njohur iu përgjigj: “Gjithmonë i kam pas shoqe, ti e di se edhe djemtë i puth unë”.

Më pas Kurti e ngacmon sërish duke e pyetur nëse e kanë ngacmuar djemtë, e Roberti shprehet: “Unë i marr si komplimente këto që më thua ti, nuk mërzitem”.

Berisha u shpreh se tani nuk ka kohë për dashuri dhe se gjithë dashurinë që ka ia jep vajzës së tij, Renee.

“Po pse shkon në palestër pra?”, ishte pyetja e radhës ku Roberti tha: “Kur të bëj dush, ta shoh veten e të kënaqëm”.