Video/ Mesfushori më i kërkuar në Serie A realizon një perlë me Italinë

E duan shumë skuadra, mes tyre edhe Juventusi, por Manuel Locatelli i Sassuolos ende nuk ka zgjidhur të ardhmen e tij…

Ndërkohë zbavitet me Italinë dhe sonte në Sofje ndaj Bullgarisë ka realizuar një gol të bukur që ka kujtuar ato të Alessandro del Piero brenda zone.

LEXO EDHE  VIDEO/ Vendoset baraspesha në “Loro Boriçi”, Teuta shtang Vllazninë me një supergol