Prostitucioni në qendrat e masazhit/ Shqipe Hysenaj: Doja të punoja, më thanë do të merresh me burra…

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, e ftuar në “E Diell”, tregoi se të punonte si masazhatore ka qenë pasion për të.
 
“Doja të studioja për të pasur këtë punë, por gjërat shkuan si shkuan dhe studioja marrëdhënie ndërkombëtare. Megjithatë, vendosa të shkoj në një qendër masazhi dhe të filloja punë, që të mësoja dhe profesionin.
 
Pranuan që unë të punoja, edhe pse nuk e dija profesionin por më thanë do të merresh vetëm me burra. Ato vajzat që punonin atje, ishin me minifund, me reçipeta. Kur i pashë më shumë të zhveshura se të veshura i thashë vetes, nuk je për këtë punë”.
 
Sipas Shqipes, bëhet fjalë për një qendër masazhesh në zonën e ish-Bllokut.
LEXO EDHE  Si nisi sherri i Kozakut me rrëmbyesit, video live e Stresit i futi në sherr