Fier, 56-vjeçari hidhet nga pallati, humb jetën

Një 56-vjeçar në Fier dyshohet se është hedhur nga kati i pestë i pallatit ku jetonte dhe ka humbur jetën. Sipas policisë, viktima kishte probleme të shëndetit mendor.

“Sot rreth orës 10:30, në lagjen ‘Kryengritja’, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi P.Sh., 56 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Kushtetuesja rrëzon përdorimin e makinës së të vërtetës në Vetingun e policëve dhe gardistëve

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale për zbardhjen e plotë të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.