Tiranë/ Gruaja gjendet e pajetë në një ndërtesë të braktisur, dyshimet

Foto ilustruese

Një grua është gjetur e varur në një ndërtesë të braktisur në Tiranë këtë të Martë.

Policia njoftoi se në një ndertesë të braktisur në Shkozë, është gjetur e vetëvarur shtetësja Sh.B., rreth 40 vjeçe.

Sipas bluve, nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

LEXO EDHE  ‘Ngjarja në Elbasan’, Basha: E rëndë! Shqiptarëve u ka ardhur në majë të hundës shit-blerja e votës

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.