Antonela bën rrëfimin tronditës: Babai na kërcënonte se do na vriste, na nxorri nga shtëpia

Puntatën e djeshme në “Për’puthen” njëra nga konkurrentet u përlot në studio. Antonela ndau me të gjithë historinë e dhimbshme të jetës së saj. Edhe pse e vështirë ajo foli për kujtimin e babait të saj.

Antonela shpjegoi se i kishte ardhur gjithçka papritur, pasi i ishte kujtuar historia e babait të saj. Ajo tregonte se si babai kishte dashur që t’u merrte jetën nënës së saj.

“U preka se mu kujtuan disa situata që kam kaluar unë në familje. Mu kujtua babi që nuk jeton më, atë rrëmujën që na bënte në shtëpi gjithmonë, mua familjes mamit dhe mundohem të jem e qeshur sepse nuk dua t’i kujtoj ato gjëra, situata këtu më kujtonte atë, kur ishim të gjithë duke bërtitur dhe e humba. Më kujtohen shumë skena, sa herë ka rrahur nënën. Më kujtohet natën e fundit kur na ka nxjerrë nga shtëpia.

Kemi shkuar në Itali sepse ai na kërcënonte se donte të na vriste. Kemi shkuar atje vetëm me një veshje në trup. Kishim një vit në Itali, kur dikush më shkruan në Facebook ngushëllime për babain. Ai kishte vdekur. Unë e kam parë babain gati duke e mbytur nënën dhe unë nuk mund të bëja dot gjë”, tha ajo.

LEXO EDHE  Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë martuar në fshehtësi, partnerja e këngëtarit flet për marrëdhënin me vjehrrën