FOTO/ Eduart Shalsi habit me pamjen e tij, çfarë ka ndodhur me ministrin

Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduart Shalsi ka habitur sot me pamjen e tij.

Në daljen e sotme publike në një konferencë online, me prezencë edhe të kryeministrit Edi Rama, Shalsi ka tërhequr vëmendjen, ndërsa u shfaq me flokë më të gjatë dhe në formë të çrregullt.

LEXO EDHE  Konsumi në pandemi i shqiptarëve, mes produkteve ushqimore dhe bizhuterive

Gjithashtu ndryshe nga ç’jemi mësuar t’a shohin, Shalsi shfaqet me mjekër.

Ndoshta ministri ka zgjedhur të ndryshojë pamjen e tij dhe ka arritur të tërheqë vëmendjen.