A përdor photoshop? Kejvina përgjigjet me foton “e nxehtë”

Modelja, Kejvina Kthjella është në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo është në qendër të vëmendjes përsa i përket pozave provokuese që shpesh herë hedh në rrjetet sociale.

Por shpesh here, Kejvina akuzohet se përdor photoshop dhe trupi i saj nuk është aq perfekt sa duket në foto.

Mirëpo, së fundmi bukuroshja ka vendosur që t’ja vërtetojë ndjekësve se nuk përdor photoshop dhe se gëzon një trup në super formë.

LEXO EDHE  ‘Treshe, unë, ti dhe...’/ Jasmina nervozohet pas deklaratës së Andit

Modelja ka publikuar një video në Instastory, ku shihet e shtrirë në një shezllon dhe e veshur me bikini të vogla ngjyrë gold, ku e nxjerrin trupin e saj kaq perfekt.

“Photoshop”, shkruan Kejvina mbi foton dhe e shoqëron me një emoji ku duket se bën humor.