E pazakontë në Gjirokastër / I riu e merr me not fushën e përmbytur të futbollit (VIDEO)

Nuk mungojnë “njerëzi e çmendur” edhe kur vendi përballet me kushte të vështira atmosferike dhe përmbytje.

Mes shumë pamjeve të publikuara ditën e djeshme spikat ajo e një të riu në Gjirokastër, i cili zgjedh të shijojë përmbytjen duke bërë not në shi.

LEXO EDHE  Ja pse të bësh s*ks pas të 50-ve është fantastike

amjet vijnë nga Derviçani, aty ku fusha e futbollit u shndërrua në një mini-liqen si pasojë e reshjeve intensive të shiut që kanë përfshirë qarkun e Gjirokastrës dhe të gjithë vendin gjatë orëve të fundit.