‘Mister dështimi’/ Tabaku: Shqipëria nuk ka kohë më për të humbur me Ramën (Video)

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku ka akuzuar Ramën si dështim, pasi Shqipëria është më e varfër, me më shume taksa, me konsum me të ulet në familje, me të ardhura më të ulëta.

Në positmin e saj në Facebook, Tabaku thekson se pas 7 vitesh me Ramën, Shqipëria s’ka më kohë për të humbur.

Postimi i plotë i Jorida Tabakut:

LEXO EDHE  Një gabim i vogël zbulon bandën shqiptare me 400 grabitje, sekuestrohen 50 kg bizhuteri ari

Shqipëria mbas 7 viteve të qeverisura nga Rama është më e varfër, me më shume taksa, me konsum me të ulet në familje, me të ardhura më të ulëta. Shqipëria është e zbrazur, pa shpresë, pa të ardhme! Rama është dështim dhe Shqipëria nuk ka më kohë per të humbur!