E tmerrshme/ Babai monstër vret fëmijën sepse nuk e duronte dot kur qante

E qara e fëmijës së tij 7-javësh nuk po e lejonte të përqendrohej në lojë dhe për këtë arsye, një i ri nga Australia goditi fort foshnjen, duke i shkaktuar dëmtime në trup që e çuan në vdekje pas disa ditësh.

22-vjeçari Joseph William McDonald pranoi fajin, pasi fillimisht i kishte thënë partneres së tij se fëmija i kishte rënë nga duart pa dashje kur po i ndërronte pelenat.

LEXO EDHE  Kush është polici i famshëm që shoqëron Kamala Harris-in në Capitol (FOTO)

Për këtë arsye, fëmija nuk u dërgua në kohë në spital. Pasi u shtrua, mjekët panë se foshnja kishte të dëmtuar shtyllën kurrizore. Tashmë, i riu rrezikon deri në 20 vite burg.