Video/ Vrau të dashurën në sy të djalit, shikoni momentin kur ish-boksieri ndjek me thikë në dorë komshiun

Ish-boksieri britanik Andrew Wadsworth ka bërë një ngjarje makabër, teksa ka vrarë para syve të fëmijës së tij 13-vjeçar të dashurën e tij, Melisa Belsha me thikë.

36-vjeçari ishte nën efektin e alkoolit dh drogës, gjatë kohës kur bëri vrasjen e rëndë, për  të cilën u arrestua dhe u shpall fajtor, duke u dënuar me burg.

Megjithatë asgjë nuk përfundoi këtu, teksa së fundmi është publikuar një video ku ai shfaqet teksa ndjek me thikë në dorë komshiun e tij, i cili kishte shkuar në shtëpinë e tij, pas britmave që kishte dëgjuar. Në video shfaqet Andre, duke ndjekur me vrap me thikë në dorë komshiun, të cilin gjithashtu donte ta godiste.

LEXO EDHE  Largimi nga Tirana, Dede reagon dhe tregon të vërtetën e tij