VIDEO/ I thyejnë makinën, tërbohet Balotelli: Bastard, lut Zotin mos të gjej!

Një person i ka thyer xhamat e makinës dhe Mario Balotelli është tërbuar keq. Sulmuesi italian, i cili ndodhet pa ekip prej muajit korrik, ka reaguar ashpër në rrjetet sociale, aty ku ndër të tjera shkruan:

“E di që ti, kudo që të jesh, do e lexosh këtë mesazh. Unë po të them vetëm që të lutesh. Lutu shumë që unë të mos e marr vesh kurrë se kush je, përndryshe do të të ndjek gjatë gjithë jetës.

LEXO EDHE  Video/ Poirier e dominoi në oktagon, McGregor filmohet duke u larguar me paterica

Ligjërisht, por edhe në mënyra të tjera, frikacak bastard“, shkruan sulmuesi i njohur italian, teksa poston edhe videon e makinës së dëmtuar.