Rama braktis qytetarët në kohë pandemie/ PD: Edi nuk punon për ju, ka 119 ditë pa shkuar në zyrë (Video)

Partia Demokratike ka denoncuar faktin që Edi Rama e ka braktisur zyrtarisht detyrën e tij.

Në kohë pandemie, kur njerëzit kanë nevojë për vendime të shpejta dhe të drejta, Rama nuk gjendet në krye të detyrës.

LEXO EDHE  (VIDEO) Skandal në TEG, shpërfillen masat anti-Covid/ Pse nuk vendoset gjobë ndaj Samir Manes

Qytetarët shqiptarë kanë nevojë për një qeveri që punon për ta. Edi nuk punon për ju’, shkruhet në video denoncimin e bërë nga Partia Demokratike.