Dalin pamje nga super festa e ditëlindjes së Bes Kallakut në fshat (Video+Foto)

Bes Kallaku zgjodhi që festën e ditëlindjes së tij të 35-të ta lidhte me fshatin ku është rritur, pra me Bubqin. I gjithë ambienti është përshtatur me jetën në fshat, pasi nuk mungojnë topat prej bari e as domatet e fshatit.

Në një nga fotot e publikuara në rrjete sociale, aktori i humorit ka pozuar bashkë me vajzën, Ajkën dhe bashkëshorten e tij, Xhensila Myrtezajn, dhe në sy bie look-u që ata kanë zgjedhur, i cili i përshtatet atmosferës së krijuar.

LEXO EDHE  Shpërthen Gjergj Kaçinari: Më vjen turp për muzikën që bëhet sot

Besi u kujdes që të mbante edhe një fjalim të bukur për të gjithë të ftuarit gjatë kohës që në krahë kishte Ajkën.

Aktori falënderoi të gjithë miqtë dhe nuk harroi të theksonte edhe Bubqin, për të cilin shprehet se e bëri katunarin më të famshëm dhe se ai e bëri atë fshatin më të famshëm.