Video/ Muller i pagabueshëm, Bayern-i në avantazh ndaj Koln

Bayern Munchen ka gjetur golin në transfertë kundër Koln për 0-1. Ekipi kampion gjeti golin me një penallti në minutën e 13′. Muller e mori përsipër goditjen e 11 metërshit dhe nuk gaboi për 0-1.

LEXO EDHE  Është jashtë planeve të Juventusit, Khedira mund të rikthehet në Bundesligë

Thomas Muller vazhdon kështu formën e shkëlqyer në këtë sezon të ri teksa ka shënuar 4 gola në 5 ndeshjet e fundit dhe ka dhuruar 4 asiste.