Aktorja e njohur shqiptare “kapet mat” me futbollistin afrikan (Foto)

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, në një intervistë për “Prive”, ka konfirmuar se ka nisur lidhje të re dashurie. Ajo tha se është shumë e lumtur në këtë lidhje dashurie, edhe pse ai është i huaj, për të kjo nuk është fare problem dhe përshtaten shumë si çift. Adriana ka thënë se do të dëshironte që çdo femër shqiptare të trajtohet në mënyrën si ajo trajtohet nga Keith.

“Kisha dashtë që femrat tona shqiptare me pas një trajtim qysh mu ma bon Keith, një trajtim me u ndjerë tamam femër”, është shprehur ajo.

Aktorja shqiptare “kapet mat” me futbollistin afrikan (FOTO)

I dashuri i ri i saj, Keith Groeneveld ka lindur në Afrikën e Jugut dhe është rritur në Belgjikë. Ai është futbollist, ndërsa tregoi se së fundi ka filluar edhe të bëjë muzikë rep.

LEXO EDHE  E papritur! Fifi me shkop druri nëpër shtëpi, Semi kalon në ankth dhe 'shpërthen' në lot (VIDEO)

“Unë nuk jam tip që dal shumë. Ti e di që unë e kam një lokal ku rri aty dhe Keith ka ardhur aty edhe e kam parë shumë më parë, e kam pritur si klient dhe kemi folur ‘Si je, a je mirë?’ – po vetëm aq. Ne jemi duke u ndjerë shumë mirë me njëri-tjetrin, e kuptojmë njëri-tjetrin jashtëzakonisht shumë. Unë më përpara nuk e kam njohur Keithin, as Keithi nuk e ka ditur kush jam unë. Nuk është dashuruar ky në mua për shkak se unë jam aktore, apo unë në të për shkak se ky është futbollist dhe ndoshta kjo e ka bërë që ne të jemi shumë të afërt. Ne jemi dashuruar në shpirtrat e njëri-tjetrit”, u shpeh ajo.

Aktorja shqiptare “kapet mat” me futbollistin afrikan (FOTO)