Video/ Man.United-Leipzig, Greenwood i jep avantazhin “Djajve”

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Man United dhe Leipzig, duel ky në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Man United  e ka shënuar Greenwood në minutën e 21’të të takimit. Sulmuesi anglez përfitoi nga një top mjaft i mirë i Paul Pogba duke e dërguar topin në rrjetë.

LEXO EDHE  Video/ Vrau të dashurën në sy të djalit, shikoni momentin kur ish-boksieri ndjek me thikë në dorë komshiun