Topalli me parti të re, ja si e komenton Nishani

Bujar Nishni ka folur pas zërave të fundit se ish-deputetja Jozefina Topalli do të krijojë një parti të re për të garuar në zgjedhjet e 25 prillit.

Ajo është një nga nejrëzit me më kontriibut dhe është e drejta e saj dhe zgjehdja e saj. Unë kam dashur gjithmonë që ajo ta japë kontributin në PD, por është zgjedhja e çdokujt“, tha Nishani në një emision televiziv.

LEXO EDHE  Gjykata e Tiranës pushon hetimet për Valdrin Pjetrin