El Clasico/ Real Madrid merr avantazhin ndaj Barcelonës (Video)

Po luhet pjesa e dytë mes Barcelonës dhe Real Madrid. “Los Blancos” kanë marrë avantazhin e takimit në minutën 62-të duke i çuar shifrat në 1-2.

Autori i golit ishte Sergio Ramos, i cili nuk gaboi nga pika e bardhë e penalltisë.

LEXO EDHE  Hamilton pozitiv me Covid, humbet garën e radhës

Pjesa e parë e El Clasicos që po luhet në “Camp Nou”, u mbyll 1-1 pas golave të Federico Valverde për miqtë dhe Ansu Fati për katalanasit.