‘U tregova budalla’/ Analisti i njohur flet pasi u kap duke mast*rbuar (Foto)

“Unë bëra një gabim të turpshëm dhe budalla, por mendova se nuk isha online”.

Kështu u mbrojt Jeffrey Toobin, analist ligjor dhe komentator historik, i pezulluar nga e përjavshmja New Yorker sepse u kap duke u masturbuar gjatë një video konference, në Zoom, me disa punonjës të revistës.

LEXO EDHE  Për herë të parë që nga mesjeta, ja pas sa ditësh do ta shohim Jupiterin dhe Saturnin në qiell

Toobin i kërkoi falje familjes dhe kolegëve.

Ai është gjithashtu një analist ligjor në CNN, nga ku u largua gjithashtu, ndërsa sqaroi menjë shënim në Twitter, se do të merret me çështje personale.