‘Çohu moj k***’/ Vajzat zihen dhe kapen për flokësh në mes të Kavajës … (Video)

Në videon e publikuar nga JOQ, bashkë me denoncimin nga qytetari, shihet se si vajzat kapin për flokësh me njëra-tjetrën, pas një makine.

Sipas denoncimit, ngjarja ka ndodhur për motive banale, konkretisht vajzat janë zënë për të dashurit e tyre.

LEXO EDHE  “Ka udhëtuar 22 herë me helikopter në Dibër”/ PD kërkon shkarkimin e Xhaçkës

“Çohu moj k***,”- dëgjohet të thotë njëra dhe më pas e ngre nga flokët vajzën tjetër.

Prezent në këtë sherr duket se janë edhe adoleshentë të tjera.