Inceneratorët/ Bushati-Vasilit: Hiqini pamjet 3D, kanë 7 vjet shqiptarët që shohin vetëm projekte 3D

Ndërkohë që në studion e ‘Open’ diskutohej korrupsioni me invceneratorët dhe kallëzimi i PD i depozituar në SPAK, analisti Andi Bushati i ka kërkuar gazetares Evi Vasili që të heqë pamjet 3D të inceneratorëve nga ekrani.

Pjesë nga debati:

Bushati: Hiqini këto pamje 3D nga ekrani, nëse s’keni pamje reale mos i vini.

LEXO EDHE  Vaksina/Agjensia Evropiane e Barnave refuzon kërkesën e Pfizer dhe Biontech

Vasili: Këto projeket 3D janë marrë nga qeveria e cila tregon se si do të jetë pamja kur të përfundojnë.

Bushati: Aman se kanë 7 vjet shqiptarët që vetëm projekte 3D shohin.