Video/ Lukaku i përgjigjet Ibrahimovich, Interi shkurton diferencat

Interi ka ngushtuar diferencën e golave në derbin me Milanin.

Lukaku fut në lojë zikaltrit me golin e shënuar në minutën e 29-të.

Momentalisht Milani udhëheq 2-1, pasi më parë ishte Ibrahimovic që shënonte në portën e Handanovic në minutat 13 dhe 16.

LEXO EDHE  Juventusi “pa busull”, Barcelona i mposht lehtësisht në shtëpi