Përdh*nonte dhe grabiste të moshuarat/ Arrestohet maniaku i Vlorës

Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës ku grabiti një sërë banesash dhe ka përdhunuar të moshuarat.

Prej ditësh i riu grabiste banesat në Palasë,por policia ende nuk kishte rënë në gjurmët e tij teksa sot ka rënë në prangat e bluve.

LEXO EDHE  Koncensionet, Rama-Bashës: Ja pse nuk i ndaloj pagesat, boll i torolisim njerëzit me budallallëqe

Policia prej kohësh kishte nisur kërkimet intensive për kapjen e tij,teksa sot u arrestua dhe shoqërua në ambjentet e komisariatit të Himarës.

Deri në tani nuk ka pasur një reagim zyrtar nga ana e bluve teksa mbetet ende e pakonfirmuar mosha dhe emri i tij.