40 vjeçari u zhduk pa asnjë zhurmë, policia: Bëri aksident

Policia ka dhënë detaje për 40 vjeçarin e zhdukur pa asnjë gjurmë ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit.

Policia sqaroi se Rrapush Çeça ka qenë duke drejtuar mjetin e tij tip “Seat”, kur ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga. Çeça është plagosur lehtë dhe po merr ndihmën e mjekëve.

LEXO EDHE  Krimi në Lushnje/ Flet gruaja që i vranë djalin: Është toka ime...

40 vjeçari u denoncua nga familjarët në policinë e Elbasanit, pasi që në mëngjes nuk kishin arritur të lidheshin me të. Ai kishte dalë nga shtëpia me arsyetimin se do të bënte disa ekzaminime.

Grupi hetimor po vijon punēn për zbardhjen e shkakut të aksidentit dhe dokumentimin e plotë të tij.