Eros Grezda hap dyert e shtëpisë dhe na tregon pamje nga vila e tij luksoze (Foto)

Pas udhëtimeve të shumta bashkë, Eros Grezda dhe Oriola Marashi kanë vendosur të largohen për pak ditë nga njëri-tjetri. Oriola ndodhet me pushime jashtë vendit me motrën e saj ndërsa Erosi është rikthyer në Kosovë.

Futbollisti ka publikuar ditën e djeshme pamje nga vila e tij në Gjakovë dhe shkruan se pas një viti më në fund ka mbërritur në shtëpi.

Nga pamjet e publikuara në Instastory, shihet se shtëpia e Erosit është arreduar shumë moderne. Vila e futbollistit ka gjithashtu edhe një pishinë.

Image

Image

Image

Image

Image

Image