Rikthimi i ‘flaktë’ i Elvana Gjatës, këngëtarja pozon joshëse nga jahti luksoz (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata ka befasuar me fotot e publikuara së fundmi në Instagram.

Elvana ka pozuar e veshur me bikini të bardha dhe atlete. Në superformë dhe me fytyrën që i buzëqesh, Elvana duket e mrekullueshme në këtë rishfaqje.

Pas një mungese të gjatë në rrjete sociale Elvana u rikthye më e ‘flaktë’ se kurrë. Ajo u ka dhuruar ndjekësve disa poza joshëse teksa pushonte në jahtin luksoz.

 

View this post on Instagram

 

@jlconsultingalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on