Video/ Son Heung-min shënoi 4 gola, Mourinho i ndërpret intervistën: Nuk je njeriu i ndeshjes!

Trajneri Jose Mourinho mbetet një nga më karizmatikët në futboll. Ai u shfaq në intervistën pas ndeshjes së Son-it dhe tha: “Harry Kane është njeriu i ndeshjes”, pavarësisht se koreano-jugori shënoi 4 herë.

Son i vendosur nw siklet nga komentet e portugezit tha:  Edhe unë mendoj se Harry e meriton të jetë lojtari i ndeshjes sepse shënoi një gol dhe dha 4 asiste për mua. Me Kane kemi një marrëdhënie të mirë brenda dhe jashtë fushës.

“Jemi munduar shumë që ta përmirësojmë dhe e bëjmë çdo ditë diçka të tillë. Kemi kohë që njihemi dhe luajmë. Nuk jemi perfekt, por mundohemi të shkojmë drejt perfeksionit”, – tha ai.