Shpat Kasapi i plotëson dëshirën nënës për t’u martuar këtë 35-vjetor, nis përgatitjet e ceremonisë

Shpat Kasapi është në një lidhje dashurie, ai u kap mat pak ditë më parë me një vajzë bukuroshe teksa ndodheshin në një lokal në Shkup.

Image

Prive.al” bëri të ditur se Shpati dhe vajza në fjalë kanë më shumë se një vit bashkë. E dashura e Shpatit quhet Selvije, ka pasur një sallon bukurie të saj në Maqedoni dhe ka punuar me shumë figura publike.

Image

Burime pranë artistit kanë bërë të ditur për “Panorama plus” se Shpati po planifikon ceremoni dasme për të përmbushur dëshirën e nënës së tij për t’u bërë dhëndër këtë 35- vjetor.

Kujtojmë që para disa muajsh Shpati së bashku me të ëmën, ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku në një moment, e ëma e këngëtarit e futi atë në siklet të madh, kur publikisht i kërkoi të gjejë një nuse.