Lei Kraja flet për jetën private dhe zbulon nëse ka një të dashur

Moderatorja Lei Kraja është një ndër vajzat më seksi të ekranit dhe çdokush do të ishte kurioz të dinte se cili është mashkulli krah saj. Lei zakonisht është shumë e rezervuar kur e pyesin nëse ka dikë në jetën e saj por këtë herë nuk ndodhi kështu.

Me anë të  një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram, Lei ka zbuluar se është beqare, por mesa duket ky fakt nuk i pëlqen aspak.

“I dashuri yt duhet të jetë me shumë fat”, i ka shkruar një nga ndjekësit. “Do të thoja të njëjtën gjë nëse do të kisha një”, i është përgjigjur bukuroshja, duke shtuar edhe një “emoji” me fytyrë të mërzitur.