“Ngjan si serbe”, Hygerta Sako acarohet nga ndjekësi: Edhe bukurinë po duan me na e përvetësu, shkijet

Moderatorja Hygerta Sako është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi, ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një mesazh nga një ndjekës, ku i shkruan se ajo ngjan si serbe. Mesa duket, kjo gjë Hygertës nuk i ka pëlqyer, dhe ka vendosur të replikoi me të, duke i shkruar se është krenare që është shqiptare.

LEXO EDHE  Pas akuzave për dhunë, ish-bashkëshortja denoncon sërish aktorin e famshëm turk në polici/ Zbulohen detajet

Ngjaj si shqiptare dhe jam krenare që kam gjak ilir” – i shkruan moderatorja.

Mbi mesazh, ajo shkruan e revoltuar se “edhe bukurinë po duan me na e përvetësu, shkijet”, duke e shoqëruar edhe me emoji, me fytyrë të nevrikosur.

Image