Sekreti nga martesa e parë e Meghan Markle, ish-shoqja i nxjerr detajet

Ish-shoqja e Meghan Markle ka folur para mediave të huaja për martesën e parë të dukeshës dhe ka ndarë detaje deri më tani të panjohura.

Para martesës me princin Harry, aktorja ishte e martuar për dy vjet me producentin filmik, Trevor Engelson, me të cilin u nda në vitin 2013.

Ndërsa ish-mikesha e Meghan, Ninaki Pridi, ka thënë për mediat amerikane, se Markle gjithmonë ka ëndërruar të martohet, kështu që pas takimit me Trevor, ajo menjëherë pa një mundësi që ëndrra e saj të realizohej përfundimisht .

LEXO EDHE  Arilena Ara dhe Ardit Gjebrea risjellin këngën “Kur braktis atë që do” (Video)

Gjithashtu, siç shpjegoi ajo, distanca për shkak të punës bëri që Meghan dhe Trevor të grindeshin shpesh, por pavarësisht kësaj, ai ishte lënduar keq kur kjo e fundit i kërkoi divorc.

“Nuk ishte më Meghan që e njihja”, ka rrëfyer Ninaki duke shtuar se ishte edhe momenti që vendosi miqësinë e tyre.