Lori Hoxha zbulon vendin ku dëshiron të martohet (Foto)

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka realizuar një ‘mini-intervistë’ me ndjekësit e saj në Instagram. Siç dihet, interesi për të ditur më shumë mbi jetën e saj është i madh dhe pyetjet kanë vërshuar.

Në mesin e tyre, dikush e ka pyetur edhe për dasmën e saj në të ardhmen se ku do dëshironte ta bënte, pasi ajo e Sarës ishte e mrekullueshme.Lori ka treguar se do zgjidhte Caprin, por nuk do ia kalonte dot dasmës së të motrës.

LEXO EDHE  Sharon Stone: De Niro ka qenë aktori që puth më mirë se kushdo tjetër

“Nuk mund t’ia kaloj Sarës, por mund të përpiqem në Capri”, shkruan Lori.

Image