Foto/ Alkool dhe femra seksi, yjet e “Premier League-s” e ‘djegin’ në Ibizia

Premier League ka mbaruar dhe tashmë futbollistët që militojnë në të i kanë kushtuar vetes disa pushime në plazhet më me zë të botës.

Treshja DeleAlli, James Maddison dhe Jack Grelish janë parë bashkë në të njëjtin vend në shoqërinë e vajzave seksi dhe siç shihet e kanë tepruar jo pak me alkoolin. Ata kanë injoruar në këtë mënyrë dhe masat anti-covid.

LEXO EDHE  Linda Halimi: Më duket sikur po më pëlcasin të pasmet

Treshja angleze ndodhet në Ibizia të Spanjës, ku ditët e fundit janë parë dhe shumë yje të tjerë të futbollit.