Rudina Magjistari publikon si rrallëherë foton e ëmbël me bashkëshortin

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari po shijon disa ditë pushimi me familjen e saj. Së fundmi ajo ka ndarë si rrallëherë një foto me bashkëshortin e saj. Ajo ka pozuar pranë Xhavitit gjatë vizitës së tyre te ‘Parku Kombëtari i Butrintit’.

LEXO EDHE  Modelja zbulon detaje nga festat famëkeqe në vilën e pronarit të "Playboy": S*ks dhe orgji për milionerët

Moderatorja e ka shoqëruar foton me një zemër, ndërkohë që nuk kanë munguar komplimentet nga ana e ndjekësve.

Image