Ish-gruaja e Boris Becker ‘sulmon’ të dashurën e re të tenistit: Qëndro larg tim biri

Ish-gruaja e tenistit të famshëm gjerman Boris Becker, Lilly ka sulmuar sot të dashurën e re të tij duke i kërkuar “qëndro larg nga tim bir”.

44-vjeçarja Lilly Becker, foli kundër të dashurës së re të Boris, Lilian de Carvalho Monteiro pasi ajo ishte parë pranë djalit të tyre Amadeus.
Modelja Lilly dhe tenisti Becker u ndanë në vitin 2018 pas nëntë vjet martese, ndërsa kishin lindur djalin e tyre Amadeus në 2010.
Kësaj jave Becker, tre herë kampion i Wimbeldon, ishte fotografuar duke u relaksuar me të dashurën dhe të birin në Ibiza. Megjithse 52-vjeçari e kishte të qartë tipin e tij duke ndryshuar vetëm nga Lilly në Lilian, foto nuk u pritën mirë nga ish-gruaja.

Lilly paralajmëronte partneren e tij në një postim në Instagram, megjithse më pas e fshiu atë.

LEXO EDHE  FOTO/Një dron me një mesazh për Fifin, çfarë po ndodh në Big Brother

“Po e them tani që të mos ketë keqkuptime: Vetëm gjatë periudhës së #corona ti je femra e dytë në 7 muaj që i përgatit mëngjesin tim biri, pica apo kulaç me vezë”.

“Jo moj vajzë – unë si nënë të kërkoj të respektosh tim bir dhe shko bëj foto me @borisbecker dhe bikinin tënd tërheqës, por të lutem qëndro larg nga im bir”.

Lilly shkruante me tej e zemëruar për faktin se Lilian dukej në foto që prekte Amadeus prandaj i sugjeronte asaj “mbaj më mirë dorën e Boris. Boris nuk do të të tregonte, prandaj ndryshe ti nuk do ta merrje mesazhin! Kalofshi pushime të mrekulueshme – por pa prekur fëmijën tim! Ai nuk preket, pikë!!”