Foto/ “3 vjet pa ty”, Rudina Dembacaj kujton personin e dashur

Moderatorja Rudina Dembacaj ka kujtuar djalin e xhaxhait, i cili ka ndërruar jetë tre vite më parë. Në një fotografi në Instagram, shkroi: “3 vjet pa ty! Je cdo ditë në zemër e në mendje. Mall”.

Nuk dihet se cfarë i shkaktoi humbjen e parakohshme, por edhe më parë, Dembacaj nuk i ka kursyer fjalët e ndjera ndaj tij.

LEXO EDHE  Zbulohet shuma marramendëse, ja sa do të shpenzojë Paris Hilton për dasmën e saj luksoze

“Me shpirtin e copëtuar, lajmëroj humbjen shumë të parakohshme të djalit të xhaxhait, vëllait dhe shokut tim Ali Dembacaj. Pusho në paqe dritë. Të dua shumë”, shkroi Rudina kur njoftoi lajmin e hidhur.

Kujtojmë që pak kohë më parë moderatorja e aktorja humbi edhe babain e saj.