“Bëji yzmet burrit me Covid, lëri fotot e Instagram-it”, Ajola Xoxa i kthet ndjekësit: Hallin tim s’e paske fare e

Kryebashkiaku Erion Veliaj njoftoi dy ditë më parë se kishte rezultuar pozitiv me Covid 19. Ai tha se ishte në gjendje të mirë shëndetësore, së bashku me anëtarët e tjerë të familjes, teksa bëri thirrje për kujdes nga qytetarët.

Mbrëmjen e djeshme, bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, ka ndarë një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në komente nuk ka munguar edhe një kritikë.

Dikush i sugjeron Ajolës të kujdeset për kryebashkiakun e t’i lërë fotot në Instagram, ndërsa nuk ka vonuar shumë përgjigjja e saj, që tregon se po ashtu është duke kaluar një moment jo të mirë.

LEXO EDHE  'Jam e ofenduar që bëre publike tradhtinë', Iliri përballet me gruan në BBvip

“Hallin tim s’e paske fare e. Po i bejme te dy yzmet njeri tjetrit, pa merak. Beji dhe ti yzmet jetes tende dhe mos i paragjyko te tjeret pa i njohur hic”, i është përgjigjur ajo.

Në fakt, fjalët e saj “i bëjmë të dy yzmet njëri-tjetrit” na bëri të mendojmë se gjithashtu Ajola mund të jetë infektuar nga Veliaj dhe tashmë po kujdesen së bashku për njëri tjetrin.