Anita Haradinaj publikon foton romantike me Ramush Haradinaj dhe i bën dedikimin e ëmbël

Anita Haradinaj ka publikuar një foto romantike nga pushimet me bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj. Ish-kryeministri kosovar shihet duke mbajtur në krahë bashkëshorten e tij dhe i dhuron një puthje të zjarrtë.

“Dashuria nuk të lë të biesh në tokë”– shkroi moderatorja në përshkrimin e fotos.

LEXO EDHE  'Jam e ofenduar që bëre publike tradhtinë', Iliri përballet me gruan në BBvip

Çifti janë prindër të tre fëmijëve dhe tregojnë gjatë gjithë kohës dashurinë që ndjejnë për njëri-tjetrin.

Aktualisht ata po kalojnë pushimet në bregdetin shqiptar.